Hüküm ve Koşullar

www.motorcudostutrafik.com.tr web sitesinin mülkiyeti, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.’ye aittir.

Aytemiz’in sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki “domain name”, “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar.

Bayilerimiz, tüketiciler ve web sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle ilgili her türlü bilginin gizliliği, Aytemiz için son derecede önemlidir. Bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz. .

Verdiğiniz bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde, ürünler ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri sunmak ve sizinle bu konularda iletişime geçmek için kullanılacaktır. Ürün ve hizmetler ile bedelleri gibi konularda göndereceğimiz mesajları almak istemediğiniz ve bu talebinizi www.motorcudostutrafik.com.tr adresine girerek bildirdiğiniz takdirde, bu talebiniz derhal yerine getirilecektir.

Web sitemizdeki bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde Aytemiz ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sizleri önemle uyarmaktayız.

Yasa ve diğer mevzuat hükümleri, web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir. Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs. bilgi ve materyalleri izinsiz kullananlara, yetkili merciler tarafından hukuki ve cezai yaptırımlar uygulanabilir.

Web sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. Motorcudostutrafik web sitesi ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.